BBC İslam

İman etmeden mücadele edilemez mücadele etmeden de iman etmiş olunmaz.

Dünyanın lanetlediği kadının şok itirafı!

Posted by bbcislam Haziran 13, 2009


Bütün utanmazlığı ve aşağılık yönünü sergileyen kadın yeniden ortaya çıktı ve şok bir itirafta bulundu.
kadın
Dünyanın kanını donduran o fotoğrafların ortaya çıkmasından 6 yıl sonra, o fotoğraflarda bütün utanmazlığı ve aşağlığını sergileyen kadın yeniden ortaya çıktı ve şok bir itirafta bulundu. “Neden pişman olacakmışım?” dedi ve Ebu Garib’te çekilmiş 800 “hatıra fotoğrafının” daha olduğunu itiraf etti.

Adı Lynndie England. Bu fotoğraf çekildiğinde henüz 21 yaşındaydı. Yani genç bir kızdı. Buna rağmen yaptıklarıyla dünyanın kanını dondurdu.

Dünyanın lanetlediği kadın Lynndie England şimdi yine ortaya çıktı. Bu kez, hayat hikayesini anlatan otobiyografik kitabıyla.

“NEDEN PİŞMAN OLACAKMIŞIM?”

İngiliz Daily Mail gazetesi, David Jones imzalı haberde, England’ın 6 yıl sonra, tek bir pişmanlık sözcüğü söylemediğini vurgulayarak, Bağdat’taki Ebu Garib cezaevinde Iraklılara yaptıkları konusunda duyguları sorulunca “Neden pişman olacakmışım? Onlar düşmanlarımızdı” sözleriyle, en az o fotoğraflarla şoke ettiği kadar yeniden şoke etti ve bir kadının bu denli sadist duygulara sahip olması bir kez daha şaşırttı. O fotoğrafları “hatıra” olsun diye çektiklerini de söyleyen England “Elimde 800 tane daha var” dedi.

PARA KAZANMAK İÇİN ORDUYA YAZILMIŞTI

ABD’nin Batı Virginia eyaletinin küçük bir kasabası olan Keyser’de yaşayan Lynndie England, daha iyi bir maaş kazanmak için orduya yazıldıktan sonra, Ekim 2003’te Irak’a gönderilmiş ve Ebu Garib cezaevinde göreve başlamıştı. Pulitzer ödüllü Amerikalı gazeteci, Seymour Hersh, Ebu Garib’de yaşanan rezilliği ortaya çıkarmış ve Amerikan askerlerinin ne denli sapkın olabileceklerini ortaya koyan işkence fotoğraflarını yayımlamıştı.

O fotoğraflar, dönemin başkanı Bush’un “demokrasi ve özgürlük götürüyoruz” söylemlerini de en ağır biçimde yalanlamış, Amerika ve Amerikan askerlerine karşı nefreti körüklemişti.

EVLİYDİ AMA…

Lynndie England, fotoğrafların 2003 yılının Ekim sonu-Kasım başı döneminde çekildiğini, evli olduğu halde Irak’ta tanışıp ilişkiye girdiği Onbaşı Charles Garner’la Ebu Garib’te Iraklı tutuklulara işkence yaptıklarını, sonra da zina ettiklerini hiç çekinmeden anlattı.

IRAK’TAN HAMİLE DÖNMÜŞTÜ

Rezaletin ortaya çıkması üzerine England, Irak’taki görevinden alındı. O sırada hamileydi ve ABD’de mahkeme önüne çıktığında karnı burnundaydı. Ancak çocuğunun babasını bir türlü açıklamamıştı.

3 yıl hapis cezası alan England, bugün küçük Keyser kasabasında “yerel bir şöhret” olarak yalnız yaşıyor ve kitabından medet umuyor. Maddi sorunlarını bu şekilde çözmeyi umuyor.

Vahşet REsimlerini Görmek İçin Tıklayın

Reklamlar

Bir Yanıt to “Dünyanın lanetlediği kadının şok itirafı!”

  1. islamic said

    Allahın Laneti senin üzerine olsun pislik..senin ebu garipteki müslümanların boynuna ip takıp sürüklediğin gibi, zebanilerin de cehennemin en dibinde senin boynuna ateşten bukağılar takıp ateş kırbaçlarıyla senı sürüklediklerini görür gibiyim..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: